Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. O nás
O nás

AIRSOFT ARMORY

Airsoft je pro nás nejen předmětem podnikání, ale především koníčkem. Řada z nás je dodnes jeho aktivními hráči. Podporujeme airsoftovou komunitu v ČR, provozujeme internetový e-shop, spolupořádáme řadu airsoftových akcí.

Mezi naše zákazníky patří jak hráči airsoftu, ale také airsoftové kluby a tábory, tak i řada specializovaných obchodních partnerů v ČR a zahraničí. Pravidelně dodáváme také pro ozbrojené síly, například Armádu ČR, Policii ČR, městské a obecní policie či soukromé bezpečnostní služby.

V naší činnosti těžíme nejen z praktických zkušeností s airsoftem. Díky důvěře vás – našich zákazníků – jsme se tak mohli za uplynulých bezmála 15 let postupně vypracovat z nejen hraní airsotu, ale také k distribuci zboží pro hráče samotné.

PŘED NÁKUPEM SE PROSÍM VE VLASTNÍM ZÁJMU PODROBNĚ SEZNAMTE S DODACÍMI, OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI A REKLAMAČNÍM ŘÁDEM.
Technické údaje zde uvedené vycházejí z podkladů výrobců a mají čistě orientační charakter. Výrobce či dovozce si vyhrazují právo na případné odchylky.

Dle zákona o zbraních a střelivu č. 119/2002 Sb. §15 jsou veškeré nabízené zbraně, jejich díly a střelivo (vše kategorie D) prodejné v ČR pouze fyzickým osobám starším 18 let způsobilým k právním úkonům, nebo právnickým osobám. Odesláním objednávky zároveň prohlašujete, že splňujete výše uvedené požadavky. V případě podání falešné informace o způsobilosti k držení zbraní a střeliva budeme soudní cestou vymáhat náhradu veškerých škod nám tímto způsobených.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz