Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Naši partneři v airsoftu
Naši partneři v airsoftu

                                                                   

                                               

WWW.AIRSOFT.CZ je informační a portál pro airsoftové hráče. Na této stránce naleznete nejen informace, ale také se dozvíte něco zajímavého, dokonce i aktivní kalendář kde se hraje airsoft, forum, recenze na zbraně a vybavení a mnoho dalšího. Určitě zajímavé články které nejen že se něco o airsoftu dozvíte ale i pobavíte. 


                                                                     

Firma Jan Šulc – Bohemia Air Soft je stabilní a ryze českou společností vybudovanou na rodinné bázi. Od svého vzniku v roce 1996 se zaměřujeme výhradně na sortiment airsoftu a taktického vybavení pro hráče i profesionály. Zabýváme se nejen importem-exportem, velkoobchodním, maloobchodní a internetovým prodejem, ale máme i vlastní servis a výrobu.

V naší činnosti těžíme nejen z praktických zkušeností s airsoftem, ale i z dlouhodobého působení v ozbrojených silách. Díky důvěře vás – našich zákazníků – jsme se tak mohli za uplynulých bezmála 25 let postupně vypracovat z firmy založené jedním studentem vysoké školy v silnou a perspektivní společnost, která pevně stojí na špici svého oboru.

Pro Českou republiku jsme přímými distributory většiny klíčových výrobců v tomto odvětví. Zboží dovážíme od našich partnerů z Evropské unie, Spojeného království, Taiwanu, Hongkongu, Číny, Koreje i USA a Kanady.

Mezi naše zákazníky patří jak hráči airsoftu, airsoftové kluby a tábory, tak i řada specializovaných obchodních partnerů v ČR a zahraničí. Pravidelně dodáváme také pro ozbrojené síly, například Armádu ČR, Policii ČR, městské a obecní policie či soukromé bezpečnostní služby.

Airsoft je pro nás nejen předmětem podnikání, ale především koníčkem. Řada z nás je dodnes jeho aktivními hráči. Podporujeme airsoftovou komunitu v ČR, provozujeme internetový magazín www.airsoft.cz a pořádáme či spolupořádáme řadu airsoftových akcí.

Jsme jedním z dlouholetých členů rady Asociace výrobců a prodejců zbraní a střeliva a aktivně se podílíme na připomínkování zbraňové legislativy v České republice i na dalších odborných činnostech.


KVH GKDT z.s.

Zajímáš se o historii druhé světové války? Nebaví tě o ní jen číst, ale chceš ji alespoň částečně prožít na vlastní kůži? Nevadí ti trocha pohybu a máš zájem i o airsoft? Tak to jsi přesně ten, kterého hledáme!

Náš klub vojenské historie GKDT hledá další nadšené členy!
Jen s námi můžeš okusit, jaké to je mít dobovou německou uniformu, výstroj i výzbroj. Díky airsoftu ti dáme okusit kouzlo boje, v rámci reenactingu tě naučíme skutečné dobové bojové postupy a zvyklosti a nakonec se díky living history přeneseš o téměř 80 let nazpět v historii. Naše airsoftové akce totiž kladou především důraz na celkovou atmosféru, která patří k těm nejlepším v republice. I naši protivníci jsou vždy dobově řádně oděni a vyzbrojeni. Ovšem není to jen o airsoftu. Účastníme se také různých vzpomínkových akcí, nebo děláme komparz u filmu. Jako správný klub máme i svůj dobový náklaďák a motorku.

Nejsme žádná náhodná banda lidí, která se jezdí opíjet, ale jsme registrovaný spolek, který se neustále rozvíjí.
Odrazuje tě potencionální finanční náročnost tohoto koníčku? Pak se neboj. Část výstroje ti na začátku zapůjčíme, než si seženeš vlastní. Můžeš to alespoň zkusit! Jen se neboj a napiš nám!
Staň se členem KVH GKDT ještě dnes!

Nábor do KVH GKDT

Facebook - KVH GKDT 

Email: kvh.gkdt@gmail.com

 

PŘED NÁKUPEM SE PROSÍM VE VLASTNÍM ZÁJMU PODROBNĚ SEZNAMTE S DODACÍMI, OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI A REKLAMAČNÍM ŘÁDEM.
Technické údaje zde uvedené vycházejí z podkladů výrobců a mají čistě orientační charakter. Výrobce či dovozce si vyhrazují právo na případné odchylky.

Dle zákona o zbraních a střelivu č. 119/2002 Sb. §15 jsou veškeré nabízené zbraně, jejich díly a střelivo (vše kategorie D) prodejné v ČR pouze fyzickým osobám starším 18 let způsobilým k právním úkonům, nebo právnickým osobám. Odesláním objednávky zároveň prohlašujete, že splňujete výše uvedené požadavky. V případě podání falešné informace o způsobilosti k držení zbraní a střeliva budeme soudní cestou vymáhat náhradu veškerých škod nám tímto způsobených.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz